вторник, 27. октомври 2020. Вести денес: 70
home Познати

Го истетовира каде што никој не може, а кога ги симна гаќичките фановите се испотија- сопругата на Меси веќе ја блокираше оваа б*мба

Го истетовира каде што никој не може, а кога ги симна гаќичките фановите се испотија- сопругата на Меси веќе ја блокираше оваа б*мба

Сузи Кортез, некогашна Мис Бум Бум е најжешката обожавателка на Лионел Меси. Таа на својот Инстаграм се прослави со објавување голотии и славење на ликот и делото на аргентинскиот фудбалер, па често позира во неговиот дрес.

Сега отиде чекор понатаму па го истетовира лицето на Меси на дното на стомакот, над најинтимниот дел од телото.

Сите оние кои го делат обожувањето кон Меси се воодушевени од тетоважата, а ова е втор украс на телото кој го посвети на саканиот фудбалер.

 

View this post on Instagram

 

TATUAGEM DO ROSTO DO MEU MAIOR ÍDOLO, MARCADOS NO MEU CORPO E NO MEU CORAÇÃO #messi #messi #messi

A post shared by ???? ?????? (@suzycortezoficial) on

Инаку за потсетување уште пред неколку години оваа секс бомба е блокирана на Инстаграм од страна на Меси кој призна дека тоа го направила неговата сопруга.

Коронавирус