понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 281
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Го испровоцира семејството, а потоа ја избриша фотографијата: Поранешната на Вељко на денот кога стана татко му испрати јасна порака

Го испровоцира семејството, а потоа ја избриша фотографијата: Поранешната на Вељко на денот кога стана татко му испрати јасна порака

Синот на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ денеска стана татко, откако неговата сопруга Богдана на свет го роди нивниот прв син Жељко.

Сепак вниманието денеска го привлече и поранешната девојка на Вељко, Маша Терзиќ која од Тајланд му упати јасна порака на семејството, особено на нејзиното поранешно момче.

 

View this post on Instagram

 

🦜

A post shared by Masa Terzic (@mashaterzic) on

Имено таа сподели фотографија со тигар, а набрзо и ја избриша.

Тигарот инаку е симбол на аркановата добротворна гарда која се нарекуваше „Тигри“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Masa Terzic (@mashaterzic) on

Дали фотографијата иако ја избриша е порака до поранешното момче, останува да видиме.

Парламентарни избори 2020