понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 94
home Познати

Го испровоцира поранешниот на плажа во минијатурно бикини – Теодора Џехверовиќ во поза од милион долари (ФОТО)

Го испровоцира поранешниот на плажа во минијатурно бикини – Теодора Џехверовиќ во поза од милион долари (ФОТО)

Теодора Џехверовиќ доминира со провокативен изглед во бикини на плажа во Мајами, каде покажа зошто ја сметаат за една од нашите најубави пејачки.

Имено, Теодора спои убаво и корисно, па ужива во Америка каде што престојува поради турнејата.

Таа позираше во танга бикини што ја истакна нејзината прекрасна фигура, од повеќе агли, но ги откри и нејзините „најопасни“ атрибути.

„Би можела да одам уште некој ден во Мајами, не би се жалела“, напишала Теодора покрај фотографиите, а следеле реакции и комплименти за нејзиниот изглед.

Инаку медиумите на големо шпекулираат дека таа раскинала со кошаркарот Нино, по што со оваа фотографија сака да го испровоцира до крај.

Коронавирус