среда, 2. декември 2020. Вести денес: 184
home Познати

Го исмејуваат поради висината, но тој е заводник и ужива со девојка која е сон на секој маж! (Фото)

Го исмејуваат поради висината, но тој е заводник и ужива со девојка која е сон на секој маж! (Фото)

Еден од најниските фудбалери во Италија е играчот на Интер, Стефано Сенси. Неговата висина изнесува 168 см и само неколку фудбалери се пониски од него, па поради тоа често го исмејуваат.

Сепак, тоа не му пречи, а тоа го покажа безброј пати. Сенси е големо заводник и во моментов ужива во прегратките на Џулија Амодио.

Атрактивната девојка е лудо заљубена во Сенси и апсолутно не се грижи поради навредите кон фудбалерот дека е низок.

 

View this post on Instagram

 

? @fivesenses__ ?

A post shared by GIULIA AMODIO (@giulia_amodio) on

Најнови вести

Коронавирус