вторник, 17. септември 2019. Вести денес: 0
home Познати

Го фрли во сенка фотографирајќи се во минијатурна танга: Ова е 27 години помладата девојка на Дејвид Гета (ФОТО)

Го фрли во сенка фотографирајќи се во минијатурна танга: Ова е 27 години помладата девојка на Дејвид Гета (ФОТО)

Најпознатиот ДЈ на светот, мега популарниот Дејвид Гета, може да се пофали со уште нешто освен со своите хитови.

Неговата девојка е толку згодна, атрактивна и сексапилна, што на Гета му завидува половина планета. Џесика Ледон (24) е по потекло од Куба и е од Гета помлада цели 27 години, а секој дел на нејзиното тело е речиси совршен.

Двојката неодамна одмораше на песочните плажи во Мајами, каде славниот ДЈ падна во сенка на својата девојка, која во минијатурно бикини ги мамеше погледите привлекувајќи го вниманието на околината.

 

View this post on Instagram

 

Leather jacket gang 😎

A post shared by Jessica Ledon (@jessledon) on

Складна фигура, бујни атрибути и однапред и одзади, рамен стомак… совршенство кое освојува на прва, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

M 🌴 A M 🌴 makes us so excited

A post shared by Jessica Ledon (@jessledon) on

 

View this post on Instagram

 

Just you know casually posing on a rock 😂📸 #Ibiza #summer #happiness

A post shared by Jessica Ledon (@jessledon) on

 

View this post on Instagram

 

En el mar la vida es más sabrosa 🐚☀️💦

A post shared by Jessica Ledon (@jessledon) on

 

View this post on Instagram

 

Breakfast with a view #mykonos

A post shared by Jessica Ledon (@jessledon) on

Најнови вести