среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Го батали спортот за да се занимава со п*рнографија- За еден месец заработи половина милион долари (ФОТО)

Го батали спортот за да се занимава со п*рнографија- За еден месец заработи половина милион долари (ФОТО)

Ѕвездата од филмовои за возрасни Рене Грејси се најде во центарот на вниманието на јавноста кога одеднаш одлучи да стави крај на својата спортска кариера и да започне да заработува пари преку порно содржини.

Таа е позната во светот на трките веќе подолго време, но откако започна на порнографска страница да продава фотографии и видеа, заработката од тоа и стануваше се поголема и поголема.

-Последниот месец на мојата сметка се „легнаа“ 400 000 американски долари од филмови за возрасни. Размислувам да се повлечам, изјави убавата Австралијка.

Обично се снима само со своето момче, а за нејзините финансии се грижи нејзиниот татко „кој целосно ја поддржува“.

Коронавирус