понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 162
home Познати

Глумеа заедно пред 16 години: Беа татко и син, а денес се двајца заводници (ФОТО)

Маркус од филмот денес има 28 години. Покрај глумата, се занимава и со манекенство и е дел од групата најатрактивно млади европски актери.
Глумеа заедно пред 16 години: Беа татко и син, а денес се двајца заводници (ФОТО)

Беа интересен тандем во филмот „About a Boy“ снимен во 2002-ра година каде ги играа улогите на Вил и Маркус.

Многу години подоцна Хју Грант и Николас Хоулт повторно се најдоа на исто место, на доделувањето на БАФТА наградите синоќа во Лондон.

Колку се променети? Хју изгледа одлично и покрај годините, а Николас се трансформирал од дете до убаво момче.

Славниот актер Хју Грант денес има 57 години и наскоро ќе стане татко по 5-ти пат. Облечен одлично како и секогаш, се појави во придружба на Ана, продуцентката со која е во врска.

Маркус од филмот денес има 28 години. Покрај глумата, се занимава и со манекенство и е дел од групата најатрактивно млади европски актери.

Николас имаше бурна врска со Џенифер Лоренс, по што почна приватниот живот да го крие од јавноста.

 

Најнови вести

Коронавирус