петок, 29. јули 2022. Вести денес: 108
home Познати

Глетка од милион долари во која ќе се ѕверите со часови: Накова ја отвори сезоната на бикини, ужива во танга на базен (ФОТО)

Глетка од милион долари во која ќе се ѕверите со часови: Накова ја отвори сезоната на бикини, ужива во танга на базен (ФОТО)

Накова со своите облини и долги нозе ја отвори сезоната на бикини.

Имено манекенката Александра Накова во розев костим за капење позираше покрај базенот, а нејзиното тело доведено до совршенство ја вжешти атмосферата на социјалните мрежи.

Совршениот заоблен задник и бујно деколте ги излуде нејзините фанови.

Коронавирус