петок, 18. ноември 2022. Вести денес: 178
home Познати

Гледајте ја во очи ако можете: Адријана Лима објави с*кси фотографија, бујните гради во прв план (фото)

Гледајте ја во очи ако можете: Адријана Лима објави с*кси фотографија, бујните гради во прв план (фото)

За убавината и сексипилот на Адријана Лима не треба да се дискутира.

Бразилската манекенка уште еднаш покажа зошто важи за уште една од најпосакуваните жени на светот.

Имено, Адријана на социјалните мрежи објави фотографија, а во прв план се нејзините бујни гради.

„Летно расположение“, напиша во описот.

View this post on Instagram

?SUMMER MOOD?

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

Објавата за краток период доби повеќе од 300 000 лајкови, а следбениците ја опсипаа со позитивни коментари.

Коронавирус