петок, 15. јануари 2021. Вести денес: 194
home Познати

Гледачите со отворени усти и порачаа смени го стилистот: Јована Јоксимовиќ во утринска програма се појави само по градник на себе (ФОТО)

Гледачите со отворени усти и порачаа смени го стилистот: Јована Јоксимовиќ во утринска програма се појави само по градник на себе (ФОТО)

Српската водителка Јована Јоксимовиќ повторно се најде во центарот на вниманието во Србија откако во утринска програма пред малите екрани се појави во чудна комбинација.

Имено водителката на утринската програма облече провидна блуза врз која имаше облечено градник.

Овој нејзин изглед веднаш предизвика лавина коментари на социјалните мрежи, особено на Твитер.

-Јована Јоксимовиќ веднаш да го отпушти стилистот.

-Само да не биде Жељко.

-Баш ме интересира дали Јована Јоксимовиќ се облекува сама или некој и помага? Каде ли ги пронаоѓа тие креации…

  

Коронавирус