сабота, 23. октомври 2021. Вести денес: 1
home Познати

Гледачите имаа што да видат: Среде емисија и се виде брадавицата, а по реакцијата на водителот таа им одржа лекција на сите мажи! (ВИДЕО)

Гледачите имаа што да видат: Среде емисија и се виде брадавицата, а по реакцијата на водителот таа им одржа лекција на сите мажи! (ВИДЕО)

Гледачите во Шпанија останале шокирани кога за време на емисија за храна можеле да видат голи гради.

Имено ѕвезда на вечерта била Анабел Пантоја која за време на вечерата сакајќи да го доближи столот, случајно ги покажа голите гради.

Водителот не пропушти да го потенцира овој инцеидент во живо, па праша дали може да го пуштат уште еднаш на што таа одговорила дека нема потреба.

– Мислам дека е многу смешно, но моите колеги готвеа пет часа да ја видат оваа брадавица.

Анабел додаде дека градите служат за таа цел, „да даваат млеко, да ги хранат и да ги лижат“.

Нејзиниот коментар предизвика воодушевување на социјалните мрежи, па фановите ја нарекоа „кралица“ бидејќи им одржала лекција на мажите за тоа за што навистина служат женските гради.

Патем, Анабел има 1,2 милиони следбеници на Инстаграм, па не изненадува што овој инцидент предизвика големо внимание во Шпанија.

Најнови вести

Локални избори 2021