понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 5
home Познати

Ги зумираше силиконите во минијатурно бикини- од кадарот ќе се препотите, а од тоа што беше зад неа фановите се згрозија (ФОТО)

Ги зумираше силиконите во минијатурно бикини- од кадарот ќе се препотите, а од тоа што беше зад неа фановите се згрозија (ФОТО)

Младата пејачка Луна Џогани по запросувањето замина на летување со своето момче Марко Миљковиќ.

Парот е во Турција каде ужива на песочните плажи и тиркизното море.

Пејачката веднаш штом стигна започна да прави хаос на Инстаграм објавувајќи фотографии во бикини.

Она што беше во прв план и беа градите кои на едно од видеата и ги зумираше со што покажа како навистина изгледаат нејзините силикони.

Сепак фановите веднаш се „фатија“ за хаосот кој владее зад неа во нејзината соба.

Имено насекаде имаше растурено алишта, отворени куфери и гардероба на секаде, погледнете.

Најнови вести

Локални избори 2021