сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Ги стегна градите и ја крена маичката- Мелита откри од креветот какви високи критериуми треба да поседува тој што ќе ја заслужи (ФОТО)

Ги стегна градите и ја крена маичката- Мелита откри од креветот какви високи критериуми треба да поседува тој што ќе ја заслужи (ФОТО)

Поранешната водителка Мелита Ракиќевиќ знае како да го привлече вниманието на социјалните мрежи со интересни, провокативни фотографии, објави во кои покажува како максимално ужива во луксуз, стил и убавина.

Таа одлучи сега да им одговара на прашањата на фановите и да открие се што ги интересира.

Некој од корисниците на социјалните мрежи ја праша дали сака помлади или постари мажи, а таа одговори:

„Сакам маж кој знае што сака. Што живее за себе, не за другите, кој има стил и карактер. Треба да знае со мене, годините ми се небитни ако е зрел и стабилен“, напиша Мелита.

На прашањето дали има момче, екс водителката кратко и јасно одговори: „Не“.

Коронавирус