четврток, 21. септември 2023. Вести денес: 123
home Познати

Ги смалила џиновските гради за да можат гледачите да ја гледаат во лице: Оваа водителка е вистинска атракција на Инстаграм (ФОТО)

Ги смалила џиновските гради за да можат гледачите да ја гледаат во лице: Оваа водителка е вистинска атракција на Инстаграм (ФОТО)

Атрактивната новинарка која го покриваше преносот на Олимписките игри во Рио де Женеиро во 2016-та година ги изненади фановите со нејзината голема одлука.

 

View this post on Instagram

 

#YoRioxESPN

A post shared by NATI JOTA ????‍♀️ (@natijota) on

Имено Ноти Јота која беше номинирана за најдобра спортска новинарка на Инстаграм има повеќе од милион фанови на која им откри дека некое време нема да биде пред малите екрани.

-Мислам дека некои луѓе дури сега почнаа да ме гледаат во лице. Добро е чувството кога луѓето ќе ме гледаат во лице додека зборувам со нив, вели Нати која ги смалила своите гради.

 

View this post on Instagram

 

La foto es de Nizhni pero acabámos de llegar a San Petersburgo. A tus órdenes, Lío.

A post shared by NATI JOTA ????‍♀️ (@natijota) on

Како една од причините за смалување на своите гради ги навела болките во грбот од нивната тежина.

 

View this post on Instagram

 

Así se vive el show de la final de la #UEFAChampionsLeague en el Viewing Event de @heineken_ar #DisfrutáElShow

A post shared by NATI JOTA ????‍♀️ (@natijota) on

Најнови вести