четврток, 6. мај 2021. Вести денес: 197
home Познати

ГИ ШОКИРАШЕ СИТЕ: Српската пејачка e очајна- го продава станот за да си купи бубрег (ФОТО)

ГИ ШОКИРАШЕ СИТЕ: Српската пејачка e очајна- го продава станот за да си купи бубрег (ФОТО)

Српската пејачка Мина Николиќ која јавноста ја знае по учеството во „Јас имам талент“ го продава станот, за да купи бубрег.

Во шоуто таа докажа дека и покрај болеста со бубрегот, има желба и е истрајна да успее.

Сепак, таа објави оглас дека и е потребно да го продаде итно станот за да купи бубрег, бидејќи состојбата и се влошила.

– Продавам стан за да си купам бубрег, напиша меѓудругото 31- годишната пејачка.

Најнови вести

Коронавирус