вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 3
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Ги разочара девојките: Фолк пејачката Гоца Божиновска проговори за проблематичниот син и неговиот љубовен живот (ФОТО)

Ги разочара девојките: Фолк пејачката Гоца Божиновска проговори за проблематичниот син и неговиот љубовен живот (ФОТО)

Синот на фолк пејачката Гоца Божиновска, Мирко Шјан, е познат во јавноста како момче кое често прави скандали.

Неколку пати до сега Гоца зборувала дека не може ништо да му забрани и дека тој неодамна пораснал и го живее својот живот.

 

View this post on Instagram

 

😎

A post shared by Jovan Pejic PEJA (@pejic_jovan) on

А овој пат пејачката искрено проговори за синот за кој вели дека го сменил својот начин на живот.

-Мирко е веќе подолго време заљубен и тоа е добро, тоа е најубаво чувство кога некој е заљубен, штом е нешто убаво долго трае, вели Гоца.

 

View this post on Instagram

 

🏎🇦🇹

A post shared by Jovan Pejic PEJA (@pejic_jovan) on

 

View this post on Instagram

 

🔙👑

A post shared by Jovan Pejic PEJA (@pejic_jovan) on

Таа додава и дека се уште е рано за женење и свадбата се уште нема да има.

 

View this post on Instagram

 

💪💪

A post shared by Jovan Pejic PEJA (@pejic_jovan) on

 

View this post on Instagram

 

🌊🌊

A post shared by Jovan Pejic PEJA (@pejic_jovan) on

Парламентарни избори 2020