сабота, 19. јуни 2021. Вести денес: 83
home Познати

Ги прекрсти нозете и позираше во дел од станот вреден 300 илјади евра- наместо во неа фановите гледаа во овие луксузни детали (ФОТО)

Ги прекрсти нозете и позираше во дел од станот вреден 300 илјади евра- наместо во неа фановите гледаа во овие луксузни детали (ФОТО)

Српската пејачка Ана Сервиќ која од првиот ден се придржуваше до правилата на вонредната состојба, а сега покажа и каде ужива за време на карантинот заедно со својата ќерка Лорена која ја доби во брак со пејачот Дарко Лазиќ и нејзиното момче Даниел.

-Останете дома со стил. Подготвена за викенд карантин, еден, два, три…, напиша таа под објавените фотографии на Инстаграм.

Таа додека се фотографираше пред својот гардеробер покрена лавина од коментари поради луксузот кој владее во нејзиниот дом.

„Блажен е оној кој те има“, Вистинска штета што ги прекрсти нозете“, „Презгодна“ се само дел од коментарите.

Инаку станот во кој живее таа се наоѓа во најлуксузниот дел на Белград и и припадна на Ана по разводот со Дарко Лазиќ. Српските медиуми пишуваат дека тој е во вредност од 300 илјади евра.

ЕУРО 2020

Македонија