петок, 29. јули 2022. Вести денес: 0
home Познати

Ги покажа долгите нозе без сало и целулит: Тазе разведената пејачка на „Гранд“ останала само по гаќички (ФОТО)

Ги покажа долгите нозе без сало и целулит: Тазе разведената пејачка на „Гранд“ останала само по гаќички (ФОТО)
Foto: Alo.rs

Тазе разведената пејачка на „Гранд“ Јелена Гербец изгледа подобро од било кога, па се добива впечаток дека разводот позитивно делвувал врз нејзе, пишуват српските медиуми.

Foto: Alo!/Nenad Vujanović

Имено, пејачката беше уловена од страна на папараците во гардероберот додека се пресоблекувала.

Foto: Alo.rs

Таа ги соблекла панталоните и останала само на гаќички. Потоа земала хулакопки, притоа спремајќи се за на сцената за на една ТВ куќа каде што и гостувала.

Foto: Alo.rs

Познатата пејачка, во ова прилика покажа дека нема ни грам грам сало и целулит на нејзе, пишуват медиумите.

Foto: Alo.rs

Коронавирус