четврток, 16. септември 2021. Вести денес: 50
home Познати

ГИ ПОКАЖА БУЈНИТЕ ГРАДИ: Бритни Спирс во топлес издание (ФОТО)

ГИ ПОКАЖА БУЈНИТЕ ГРАДИ: Бритни Спирс во топлес издание (ФОТО)

Најновата фотографија на Бритни Спирс (39) на Инстаграм ги воодушеви нејзините обожаватели, со скоро 60.000 коментари под објавата, проследени со комплименти, но и прекорувања.

„Упс, пак го онаправи тоа“’,„Така е, треба да бидеш слободниа“, – ова се само некои од ентузијастичките коментари на фотографијата на која Бритни позира топлес, покривајќи ги градите само со рацете.

– „Ова не изгледа како да се ослободила, всушност ми е сомнително“, „Таа наскоро ќе направи профил на страницата„ Само фанови “,„ Извини, но оваа фотографија ме вознемири “, – ова се само некои од коментарите на следбениците кои не се задоволни од обидите за привлекување на внимание на пејачката.

Сакале да признаеме или не, последните се донекаде во право. После борбата за укинување на старателството што нејзиниот татко го има над неа, и според кое тој може да одлучи за видот на контрацепција што ќе го користи пејачката, малку е опасно да се изложува на овој начин. Општо е познато дека Бритни има фигура за која многу жени можат само да сонуваат, истакнувајќи ги атрибутите на овој начин и во овој момент тоа е непотребно и за жал може да и наштети во понатамошната борба за слобода.

Коронавирус