понеделник, 12. април 2021. Вести денес: 119
home Познати

Ги надмина очекувањата на гледачите: Водителката на гранд се разголи пред малите екрани како никогаш досега (ФОТО)

Ги надмина очекувањата на гледачите: Водителката на гранд се разголи пред малите екрани како никогаш досега (ФОТО)

Водителката на Ѕвездите на Гранд Сања Кужет се појави во никогаш попровокативно издание.

Нежно розовиот фустан кој јасно ја покажуваше нејзината витка фигура, длабокото деколте и долгите нозе, ретко кој оставија рамнодушен.

Гледачите речиси и да се навикнати да ја гледаат водителката во провокативни изданија, но ова според нив речиси и да ги надмина нивните очекувања.

Најнови вести

Коронавирус