четврток, 8. декември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Ги криеше фотографиите од свадба: Драгана Мирковиќ се омажи пред 19 години, а дури сега може да се види како непрепознатливо изгледала

Ги криеше фотографиите од свадба: Драгана Мирковиќ се омажи пред 19 години, а дури сега може да се види како непрепознатливо изгледала

Пејачката Драгана Мирковиќ пред 19 години го изговори судбоносното „ДА“ на својот сопруг Тони Бјелиќ, меѓутоа фотографии од нејзината венчавка со години не може да се видат во јавноста.

Иако повеќето јавни личности не успева да ги сокрие деталите од свадба од будното око на јавноста, тоа не бил случај со Драгана.

Фотографиите од нејзината свадба, нејзината публика имаше шанси да ги види многу подоцна.

 

Qatar 2022