понеделник, 14. јуни 2021. Вести денес: 0
home Познати

ГИ КРИЕ ОЧИТЕ СО ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ: Дара по раскинувањето со момчето неутешна, подобро некои луѓе да не ме гледаат во очи

ГИ КРИЕ ОЧИТЕ СО ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ: Дара по раскинувањето со момчето неутешна, подобро некои луѓе да не ме гледаат во очи

Пејачката Дара Бубамара овие денови речиси никаде не излегува без своите очила за сонце, а причината е повеќе од јасна.

Имено пејачката откако раскина со нејзиното момче не ги симнува очилата за сонце, а причината како што пишуваат српските медиуми се нејзините отоци под очите.

-Подобро некои луѓе да не ме гледаат во очи, бидејќи моите очи шараат и изневеруваат. Моите очи говорат се и затоа не сакам да му се допаднам на некому, вели Бубамара.

И додека медиумите пишуваат дека таа не е повеќе со Тони, Дара вели дека е среќна заљубена.

ЕУРО 2020

Македонија