вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 78
home Познати

Ги крена нозете во вис: Кога ќе видите која поза ја направи Лепа Брена ќе останете со подзинати усти (ФОТО)

Ги крена нозете во вис: Кога ќе видите која поза ја направи Лепа Брена ќе останете со подзинати усти (ФОТО)

Лепа Брена овие денови има концертна турнеја, а откако настапи на Кикинда, следеше концертот во Александровац.

Таа сподели фотографии на својот Инстаграм профил, а на една од фотографиите ногата ја крена превисоко.

 

View this post on Instagram

 

Aleksandrovac??❤️Bili ste dobri domacini?❤️?Sretna Zupska berba 2018

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Коронавирус