понеделник, 10. мај 2021. Вести денес: 180
home Познати

Ги крена нозете среде улица, но не ја увиде оваа грешка: Сите и се смеат на Ана Николиќ додека позираше до бесната кола (ФОТО)

Ги крена нозете среде улица, но не ја увиде оваа грешка: Сите и се смеат на Ана Николиќ додека позираше до бесната кола (ФОТО)

Српската пејачка Ана Николиќ позираше во кратко фустанче пред својот автомобил вреден стотици илјади евра, но освен нејзиното тело, еден друг детаљ ги изнасмеа фановите.

Имено пејачката нема сомнение дека изгледа позгодно од било кога, а за совршените фотографии често фановите мислат дека се нереални и фотошопирани.

-Бидејќи сега би се разбудила, но се е реалност, напиша Ана под фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

“Ova mala ne zna sta ce, kaze da … pa ne ne… a zamnom sece vene… MALA JE LABILNA” ..

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Но, она што на сите им го привлече вниманието е госпоѓата од зад неа која турка количка за на пазар.

-Како упадна оваа баба со количкава во нејзината слика, се само дел од коментарите на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

Jer sad bi se probudila…al’SVE JE STVARNO!???

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Коронавирус