четврток, 3. декември 2020. Вести денес: 0
home Познати

Ги крена нозете и позира на плажа: Македонската водителка ги полуде фановите (ФОТО)

Ги крена нозете и позира на плажа: Македонската водителка ги полуде фановите (ФОТО)

Убавата водителка Марјана Станојковска ги запали социјалните мрежи со фотографија од плажа.

Таа секогаш знае да ги израдува своите фанови со прекрасни фотографии на кои секогаш доаѓаат до израз нејзините совршени нозе и прекрасното тело за кое многумина сонуваат.

На првата фотографија позира застаната и изгледа прекрасно, а на последната лежи со кренати нозе и зрачи од сексапил.

Најнови вести

Коронавирус