четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 3
home Познати

Ги извади силиконите од градите- српската пејачка сега е целосно природна (ФОТО)

Ги извади силиконите од градите- српската пејачка сега е целосно природна (ФОТО)

Српската пејачка Тина Ивановиќ имаше силиконски гради, но тврди дека сега е целосно природна.

На пејачката која со години важи за една од најатрактивните и ги извадиле имплантите и сега вели дека е најубава во природно издание.

-Естетски интервенции на телото повеќе не. Бев млада и луда, сега сум само луда. Морам да кажам дека немам повеќе импланти, сега сум природна. Мноу е поубаво кога си природен, природни нокти, природна коса, природни гради….се природно, изјавила атрактивната Тина.

Најнови вести

Локални избори 2021