недела, 1. август 2021. Вести денес: 0
home Познати

Ги извади на мегдан гра*ите, па не го премолчи овој коментар: Ќе ви се крене притисокот кога ќе ја видите Николина Пишек во оваа странична поза

Ги извади на мегдан гра*ите, па не го премолчи овој коментар: Ќе ви се крене притисокот кога ќе ја видите Николина Пишек во оваа странична поза

Српската водителка Николина Пишек (44) повторно ги запали социјалните мрежи откако позираше во сако без градник на себе.

Имено убавата водителка Пишек позираше во кратки пантолони и розово сако кое едвај го закопча поради џиновските гради под кои немаше градник на себе.

Иако нема дилема дека водителката ја прати модата во светот, сепак многу повеќе внимание привлекоа нејзините гради наместо тоа да биде модата.

Па така еден од фановите додека и коментираше дека градите ќе и испаднат, таа му порача дека не испаднале и дека се уште се на неа.

„Градите ќе ти испаднат“, напиша еден од фановите.

„Нема да испаднат, се уште се на мене“, му врати Пишек.

Коронавирус