петок, 24. јануари 2020. Вести денес: 126
home Познати

Ги изненади сите откако сподели фотографија со непрепознатлива фризура- цел регион зборува за храбриот потег на Сека Алексиќ (ФОТО)

Ги изненади сите откако сподели фотографија со непрепознатлива фризура- цел регион зборува за храбриот потег на Сека Алексиќ (ФОТО)

Фолк пејачката Сека Алексиќ своите фанови на социјалните мрежи ги остави без зборови откако сподели нова фотографија на која е непрепознатлива .

Имено таа предизвика лавина на коментари откако сподели фотографија со променета фризура која за прв пат ја имаше пред 10 години на себе.

-Мојата стара фризура од 2005 година, вели Алексиќ во својата објава.

Фановите веднаш не се воздржаа, па и порачаа дека изгледа одлично.