четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 119
home Познати

Ги имаат најлуксузните автомобили, но Вељко го учи синот на вистинските вредности- кога ќе ја види Цеца оваа фотографија ќе се „онесвести“

Ги имаат најлуксузните автомобили, но Вељко го учи синот на вистинските вредности- кога ќе ја види Цеца оваа фотографија ќе се „онесвести“

Боксерот Вељко Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил често споделува фотографии и снимки од својот син Жељко.

Истото се случи и овој пат кога синот на Цеца сподели преслатка фотографија со фановите поврзана со својот син.

Имено познато е дека Вељко речиси секаде го носи синчето, а истото се случи и овој пат откако го качи на трактор во родното село на неговата сопруга Богдана Родиќ.

Фотографијата веднаш ја прикачи на социјалните мрежи, а истата стана вирална за само неколку часа, погледнете.

Коронавирус