понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 138
home Познати

Ги има најсексапилните нозе- кога ќе видите како се појави на плажа српската пејачка ќе ви стане јасно зошто е најхрабра на естрадата

Ги има најсексапилните нозе- кога ќе видите како се појави на плажа српската пејачка ќе ви стане јасно зошто е најхрабра на естрадата

За пејачката Славица Чуктараш се вели дека е една од најсексапилните пејачки на естрадата, па многумина едвај дочекаа да се соблече во костим за капење.

Таа во моментов летува во Турција од каде ги почести фановите со фотографија во сексапилно бикини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Slavica Cukteras (@cukterasslavica) on

Храбрата пејачка го покажа и лицето без грам шминка на која видливи се нејзините пеѓи, а во исто време фановите беа воодушевени од овој нејзин несекојдневен потег.

 

View this post on Instagram

 

Samo prirodno @levranasrbija i dalje traje nagradna igra ???

A post shared by Slavica Cukteras (@cukterasslavica) on

-Само природно, напиша пејачката која позираше на неколкуте фотографии на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

????????

A post shared by Slavica Cukteras (@cukterasslavica) on

Коронавирус