петок, 6. август 2021. Вести денес: 0
Вонредна вест

ЦРНА СТАТИСТИКА ВО МАКЕДОНИЈА: Од коронавирус починаа 4 лица, 219 новозаразени

home Познати

Ги чувала 10 години: Поради овие пораки од Бред Пит, Џенифер Анистон се разведува

На Џастин воопшто не му било пријатно кога тој случајно налетал на пораките што ги напишал Бред кои гласеле: „Веќе ми недостигаш„ и „Изгледаш одлично вечерва“.
Ги чувала 10 години: Поради овие пораки од Бред Пит, Џенифер Анистон се разведува

Откако Џенифер Анистон и Џастин Теро потврдија дека се разделуваат, „на големо“ се шпекулира што е вистинската причина за разводот.

Во морето разни терории, се издвои текст кој го објави списанието „US Weekly“ каде се вели дека Теро збеснал кога прочитал стари пораки од Бред Пит, кои Анистон ги чува повеќе од 10 години.

 

На Џастин воопшто не му било пријатно кога тој случајно налетал на пораките што ги напишал Бред кои гласеле: „Веќе ми недостигаш„ и „Изгледаш одлично вечерва“.

Џенифер го убедувала дека тоа не значи ништо и дека не мора да се грижи за тоа, но Џастин не ѝ поверувал.

Од друга страна, се зборува дека Теро наоѓа утеха во прегратките на Наоми Вотс, но не постои официјална потврда за таа врска.

Коронавирус