сабота, 19. ноември 2022. Вести денес: 98
home Познати

Гета не ја испушта од видикот 25 години помладата девојка – откако ќе ја видите во минијатурно бикини ќе ви стане јасно зошто се развел од сопругата

Гета не ја испушта од видикот 25 години помладата девојка – откако ќе ја видите во минијатурно бикини ќе ви стане јасно зошто се развел од сопругата

Светски познатиот диџеј Дејвид Гета (53) и неговата 25 години помладата девојка Џесика Ледон папараците ги уловија за време на изминатиот викенд на плажа во Мајами каде таа била главна ѕвезда.

Имено иако Гета е многу попознат од својата девојка, таа стана вистински хит и диџејот падна во сенка откако папараците ја фотографираа таа во минијатурни бикини.

Со нивниот однос светот виде дека нивната љубов буквално цвета, а тој за разлика од својата девојка не ја соблече маичката од себе.

Инаку Гета неодамна се разведе од сопругата по 22 години брак, а со неа има и две деца, 17 годишен син и 13 годишна ќерка.

Коронавирус