вторник, 3. октомври 2023. Вести денес: 127
home Познати

Георгина среде јахта ја вклучи предната камера- од овој кадар на џиновските силикони ќе ви застане здивот (ВИДЕО)

Георгина среде јахта ја вклучи предната камера- од овој кадар на џиновските силикони ќе ви застане здивот (ВИДЕО)

Свршеницата на Кристијно Роналдо никако да престане да провоцира.

Овој пат на милионските фанови на социјалните мрежи им го помати умот со најново видео кое го објави.

Имено на истото таа се сонча на јахта, а откако ја вклучи предната камера имаше што да се види.

Од блискиот кадар на нејзините џиновски гради буквално им застана здивот на многумина, погледнете.

Инаку во овој момент Георгина и Роналдо се на одмор, но засега не се знае од каде таа им посака добро утро на фановите.

Buenos Dias 💋

Gepostet von Georgina Rodriguez am Mittwoch, 30. September 2020

 

Најнови вести