среда, 5. август 2020. Вести денес: 35
home Познати

Георгина со една жешка фотографија го запали Инстаграм, ниту Роналдо не остана рамнодушен (ФОТО)

Георгина со една жешка фотографија го запали Инстаграм, ниту Роналдо не остана рамнодушен (ФОТО)

Георгина постојано објавува провокативни слики на социјалните мрежи, а сега Роналдо реши да остави коментар на една од нејзините фотографии.

„Најубава жена на светот“, искоментира Роналдо на фотографијата на Георгина.

Неговиот коментар предизвика бура на профилот на Георгина, па доби повеќе од 15.000 лајкови, како и 500 дополнителни коментари.

Коронавирус