среда, 5. октомври 2022. Вести денес: 103
home Познати

Георгина на Роналдо позираше „како од мајка родена“ (ФОТО)

Георгина на Роналдо позираше „како од мајка родена“ (ФОТО)

Георгина Родригез повторно се најде во центарот на вниманието откако се сликаше гола на снимање на списание.

Легната на подот, а интимните делови ги покри со „Гучи“ торба. Секако следеа илјадници коментари и повеќе од два милион лајкови.

Шпанско-аргентинската манекенка се говореше за своите скромни почетоци пред да започне да се забавува со супервездата Кристијано Роналдо.

Родригез за „Инстајл“ изјави: „Сега кога можам, најмногу ме задоволува да си дозволам да им помагам на другите.

„Исто така, знам што е да се започне од мал и да се достигне крајот на месецот. „Многу сочувствувам со луѓето поради моето скромно потекло. „Напорно работев и универзумот ме награди со најголемото нешто: убаво семејство.

Родригез го запозна Роналдо како асистент за продажба во Гучи во Мадрид и моделот сега објави дека лансира свој моден опсег. Но, таа не ги заборави своите скромни корени пред да стане славен партнер на Роналдо.

Најнови вести

Коронавирус