петок, 29. јули 2022. Вести денес: 37
home Познати

Георгина и Роналдо на Ибица, очите беа вперени само во еден детаљ

Георгина и Роналдо на Ибица, очите беа вперени само во еден детаљ

Кристијано Роналдо и Георгина Родригез уживаат во летните денови на Ибица.

Папараците го уловија славниот пар на јахта околу Балеарскиот Остров познат по забавите.

37-годишниот фудбалер и неговата 28-годишна вереница се разладуваа во шпанските води. Популарниот модел ја истакна фигурата во танга бикини само неколку месеци по породувањето.

Коронавирус