четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 120
home Познати

Георгина ги рашири нозете на скапата јахта на Роналдо- кога ќе го видите овој поглед, ќе се уверите зошто собра 2 милиони лајкови

Георгина ги рашири нозете на скапата јахта на Роналдо- кога ќе го видите овој поглед, ќе се уверите зошто собра 2 милиони лајкови

Георгина Родригез вчера објави неколку провокативни фотографии на Инстаграм, кои направија вистинска бура, а притоа доби голем број на лајкови и комплименти на социјалните мрежи.

Избраничката на Кристијано Роналдо повторно е во центар на внимание на светските медиуми поради нејзините фотографии на профилот на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

My everything ❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Георгина објави неколку слики на јахта во провокативни пози, а на една од нив доби два милиони лајкови за само неколку часови.

 

View this post on Instagram

 

Entre el mar y el cielo 💙 @aloyoga

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Оваа 26-годишна девојка има речиси 22 милиони фанови на Инстаграм, па секојдневно објавува фотографии поради што заработува многу пари.

Вчера објави неколку слики од јога на скапата јахта, па на сите им покажа дека ужива во својот живот.

 

View this post on Instagram

 

Buenos días ☀️ Another shooting day 📸 #blessed #work look @aloyoga 🍊

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Коронавирус