петок, 27. јануари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Гените се чудо: Вонбрачниот син на Арнолд Шварценегер е ист како него, но тој не сакаше да го признае (фото)

Гените се чудо: Вонбрачниот син на Арнолд Шварценегер е ист како него, но тој не сакаше да го признае (фото)

Џозеф Баен (22) е син на Арнолд Шварценегер (72), кој славниот актер го доби со својата љубовница, дадилката на неговите деца, и иако првично не сакаше да го признае, тој на крајот сепак го стори тоа.

Џозеф завршил училиште на Факултетот за бизнис и менаџмент минатата година, а очигледно ги повлекол гените на татко му во однос на напорното вежбање, па затоа често се фали на својот Инстаграм профил со фотографии на кои го покажува своето мускулесто тело.

 

View this post on Instagram

 

Anyone else gonna go into 2020 with a sick pump? What are you training on NYE?

A post shared by Joseph Baena (@projoe2) on

Неговите фотографии на Инсатграм се доста слични со оние кои ги објавува Шварценегер, а од нив се гледа дека Џореф е копија на својот позант татко.

 

View this post on Instagram

 

Perfect time to practice some posing!

A post shared by Joseph Baena (@projoe2) on

Најнови вести