понеделник, 14. јуни 2021. Вести денес: 0
home Познати

Гавазова се соблече во бикини и покажа дека и во зима нема грам вишок (фото)

Гавазова се соблече во бикини и покажа дека и во зима нема грам вишок (фото)

Иако сите живееме во тешко време на пандемија, фолк пејачката Сузана Гавазова има прилично активен живот балансиран во однос на околностите.

Настапи нема како порано, како и сите свои колеги, а приликите кога гостува на телевизија и се минути за актуелност пред публикиката.

Гавазова често има домашни семејни дружби и забави со повод заедно со блиски членови на семејството, а патуваше и во Шведска, земјата каде живееше со сопругот и децата пред да се врати во Македонија.

Сега пак, повторно се спакува и замина на зимување, да види снег и да дише планински воздух.

Локацијата каде е на зимско уживање не ја откри, но го снимаше ски-теренот, а потоа и времето за спа во хотелот каде е сместена.

Во зима килограмите знааат да бидат проблем, но не и за Гавазова која се соблече во црно бело бикини и уживаше во базенот. И облечена изгледа бомбастично, а вака разголена овој пат е како сирена.

 

ЕУРО 2020

Македонија