вторник, 31. јануари 2023. Вести денес: 20
home Познати

Гавазова позира во Охрид, никого не остави рамнодушен

Гавазова позира во Охрид, никого не остави рамнодушен

Таа е мајка на две деца и една од најзгодните фолкерки на македонската сцена. Сузана Гавазова и за време на карантинот не се откажа од вежбањето и одржувањето во кондиција, па денеска покажа со каква форма располага.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

 

View this post on Instagram

 

❤️❤️❤️

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

 

View this post on Instagram

 

Ohrid Ohrid ubav mil!

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

Најнови вести