понеделник, 3. октомври 2022. Вести денес: 63
home Познати

ГАЛЕРИЈА: Само Моника може да заведува и измамува воздишки дури и кога е вака облечена

Убавата 53-годишна Италијанка зачекори на црвениот тепих во Париз во црна облека и чизми од Кристијан Лобутин.
ГАЛЕРИЈА: Само Моника може да заведува и измамува воздишки дури и кога е вака облечена

Моника Белучи беше специјална гостинка на свеченост по повод претстојното доделување на наградите „Цезар 2018“.

Убавата 53-годишна Италијанка зачекори на црвениот тепих во Париз во црна облека и чизми од Кристијан Лобутин.

Ниту шлиц, ниту деколте. Моника облечена во црн костим изгледа секси и заводливо.

На нејзината убавина завидуваат и двојно помладите девојки.

 

 

Најнови вести

Коронавирус