среда, 4. август 2021. Вести денес: 60
home Познати

Гаќичките ги заборавила дома: Карлеуша во друштво на двајца Македонци и речиси полугола (ФОТО)

Гаќичките ги заборавила дома: Карлеуша во друштво на двајца Македонци и речиси полугола (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша вчера вечерта имаше настап на фестивалот „Улаз“. А токму за тоа го избрала и еден од најпровокативните костими до сега.

Таа одбрала бел костим на кој што речиси е полу гола, а судејќи и по фотографиите, изгледа и гаќичките си ги заборавила дома.

Инаку, пред самиот настап таа се фотографираше со двете ѕвезди на „Гранд“, Мартинијан Кириловски и Филип Пецовски, на кој што им беше ментор во текот на овогодишното натпреварувањево „Ѕвездте на Гранд“. Двајцата Македонци, како и Милица Ќириќ, Катерина ЈОвановиќ, синоќа настапија заедно со Карлеуша на фестивалот „Улаз“.

Коронавирус