понеделник, 27. јуни 2022. Вести денес: 55
home Познати

Гаги Џогани откри кога треба да се породи Луна

Гаги Џогани откри кога треба да се породи Луна

Луна Џогани ужива во петтиот месец од бременоста. Нејзиниот вереник Марко Миљковиќ и ги исполнува сите желби.

Иако многупати досега беше прашан, парот не сакаше да го открие точниот датум кога Луна треба да се породи.

Гаги во едно интервју истакнувајќи колку е среќен што ќе стане, најверојатно ненамерно откри кога е крајниот термин за неговата ќерка да ја роди малата Миа.

-Размислувам каков дедо ќе бида, колку ќе го сакам внучето, каква љубов ќе биде тоа. Секој ден тоа ми се врти во глава. Велат дека е убаво чувство. Терминот за породување на Луна е на 15 јуни и едвај чекам, раскажува денсерот.

Тој посочил и дека периодот им се случуваат убави работи, како и дека Луна е целосно посветена на семејството.

Најнови вести

Коронавирус