недела, 17. јануари 2021. Вести денес: 49
home Познати

„Гаде“, „Баш си сладок кога си лут“, „Да не си геј“: Северина ги промовираше новите Вибер стикери (ФОТО)

„Гаде“, „Баш си сладок кога си лут“, „Да не си геј“: Северина ги промовираше новите Вибер стикери (ФОТО)

Хрватската и регионална музичка ѕвезда, Северина, синоќа официјално пред јавноста го претстави долгоочекуваниот 13-ти албум „Хало“ во присуство на соработниците, пријателите и фановите.

Со најавата за „земјотресна“ турнеа, Северина ја претстави и својата соработка со компанијата Ракутен Вибер, една од водечките светски апликации за размена на пораки, преку сопствени пакети на Вибер стикери.

-Премногу сум среќна што соработувам со нив, посебно што лично сум обожавателка на Вибер стикерите. Се надевам дека ќе уживате, изјавила Северина.

Погледнете како изгледаат Вибер стикерите со Северина.

 

Коронавирус