недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Габриела е нова Инстаграм атракција: Мажите не тргаат поглед од неа (ФОТО)

Габриела е нова Инстаграм атракција: Мажите не тргаат поглед од неа (ФОТО)

Габриел Јунион, американска актерка и инфлуенсерка, плени со својот атрактивен изглед. Нејзиниот Инстаграм профил изминатава недела бил еден од најпосетените профили.

Покрај складната фигура и вајаното тело, ја претставила и новата фризура. Нејзината прекрасна насмевка ги освои срцата на следбениците, кои од ден во ден се се повеќе.

Коронавирус