среда, 27. мај 2020. Вести денес: 96
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Фудбалерот упати јасна порака до Карлеуша по секс скандалот: „Кога бродот тоне секогаш прво бегаат…“ (ФОТО)

Фудбалерот упати јасна порака до Карлеуша по секс скандалот: „Кога бродот тоне секогаш прво бегаат…“ (ФОТО)

Скандалот кој го потресе целиот Балкан речиси никако да стивне, а Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш веќе со недели се топ тема во сите медиуми низ регионот и пошироко.

Фудбалерот Огњен на својот Инстаграм профил објави фотографија преку која упати јасна порака до пејачката со која се во вистинска војна овие денови.

-Кога бродот тоне, секогаш прво бегаат глувците, а искусните капетани мислат на другите!, напиша тој.

 

View this post on Instagram

 

Jer kada brod tone uvek prvo pale misevi a kapetani iskusni na druge ce misliti!!!

A post shared by Ognjen Vranjes (@ognjen_vranjes) on

Според многумина ова е јавна порака до пејачката откако тие двајца меѓусебно си објавија голи фотографии, а тој откри дека бил во врска со Карлеуша.

Коронавирус