петок, 25. септември 2020. Вести денес: 53
home Познати

Фудбалерот објави голи фотографии од Калруеша, па таа го возврати ударот: Објави фотографија од неговиот полов орган (ФОТО)

Фудбалерот објави голи фотографии од Калруеша, па таа го возврати ударот: Објави фотографија од неговиот полов орган (ФОТО)

Јелена Карлеуша тешко ги поднесе шпекулациите на фудбалерот Огнен Врањеш кој објави голи фотографии од пејачката.

Имено босанскиот фудбалер не можел да се помири дека Карлеуша му е само пријателка, па започнал да пати по неа, но пејачката упорно го одбивала.

Но, сепак се допишувала со него, по што тој објави нејзини фотографии на кои таа е гола.

По ова медиумите во регионот буквално „експлодираа“, а Карлеуша секако го возврати ударот и објави прво фотографија како тој пати по неа, а потоа и фотографија од половиот орган на фудбалерот.

Фотографијата која ја објави Карлеуша од неговиот полов орган се наоѓа на нејзиниот Твитер профил, ТУКА.

Коронавирус