четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 110
home Познати

Фудбалерот на Манчестер сити ја изневерил сопругата со која има три деца- се сексале во неговиот автомобил, па таа ги фатила (ФОТО)

Фудбалерот на Манчестер сити ја изневерил сопругата со која има три деца- се сексале во неговиот автомобил, па таа ги фатила (ФОТО)

Фудбалерот на Манчестер сити, Кајл Вокер, по неверството побара да му прости неговата атркативна партнерка Ена Вокер, со која има три деца.

Ѕвездата на „граѓаните“ пред неколку месеци ја измамил Ена со Лаура Браун и тоа во автомобилот на фудбалерот вреден 200.000 фунти.

Според англиските медиуми, Лаура била таа која го открила неверството, но наводно сега Ена решила да му прости на Вокер и да го пушти да се врати дома.

Најнови вести

Коронавирус