сабота, 18. јануари 2020. Вести денес: 1
home Познати

Фудбалерот на Барселона најде утеха во фитнес тренер по поразот во ЛШ – фановите во транс дека не станува збор за „типична“ жена

Фудбалерот на Барселона најде утеха во фитнес тренер по поразот во ЛШ – фановите во транс дека не станува збор за „типична“ жена

Фудбалерот на Барселона Артуро Видал неодамна ја покажа својата нова девојка која му помогнала да го преболи испаѓањето од Лигата на шампионите и поразот од Ливерпул.

Чилеанецот заплови во врска со фитенс моделот Соња Исазом која на својот Инстаграм профил ја откри нивната тајна романса.

 

View this post on Instagram

 

Hay que vivir sonriendo para morir contentos!🤪 . 🕶 by: @julianduquerelojes_

A post shared by Sonia Isaza (@niaisazaoficial) on

 

View this post on Instagram

 

DESEO… que lo que quieras para mi lo recibas duplicado para ti!🤗❤️

A post shared by Sonia Isaza (@niaisazaoficial) on

 

View this post on Instagram

 

Ponte de frente al sol y las sombras quedarán detrás de ti.❤️

A post shared by Sonia Isaza (@niaisazaoficial) on

Таа под фотографијата напиша „дали знаеш дека те сакам“, додека на фотографијата се гледа како фудбалерот е во нејзина прегратка покрај базен.

 

View this post on Instagram

 

Día de ☀️ con mi papasito!!😍❤️🤤

A post shared by Sonia Isaza (@niaisazaoficial) on

Инаку играчот на Барселона има две деца со поранешната сопруга Марија Тереза.

Фановите го преплавија фудбалерот дека не станува збор за типична девојка, бидејќи е фитнес инструктор кој со обликот на тело наликува на „силен маж“, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

SENTADILLA Y ESPALDA🥵🔥 . 5 series de 15-15-15-10-10 @nitrofitoficial💊. . Outfit: @crystalwingsoficial🖤

A post shared by Sonia Isaza (@niaisazaoficial) on

 

View this post on Instagram

 

🥵🥵🥵🥵 . 4 series de 15 @nitrofitoficial💊. . Outfit @crystalwingsoficial

A post shared by Sonia Isaza (@niaisazaoficial) on