сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Познати

Фрли милиони за оваа скапа машина: Саша Ковачевиќ се поднови со „ѕвер“ за кој можат многумина да сонуваат (ФОТО)

Фрли милиони за оваа скапа машина: Саша Ковачевиќ се поднови со „ѕвер“ за кој можат многумина да сонуваат (ФОТО)

Популарниот пејач Саша Ковачевиќ веќе си го загарантира летото со хитовите кои се број 1 на сите радио станици и Јутјуб каналот.

И додека за еден настап тој наплаќа и по 10 илјади евра, а заработка има и од ресторанот кој го поседува на ред дојде приновата во неговиот возен парк.

 

View this post on Instagram

 

😎

A post shared by Sasa Kovacevic (@sashakovacevic) on

Имено пејачот се подновил со автомобил вреден 200 илјади евра, станува збор за ѕвер од марката „Порше Панамера“.

 

View this post on Instagram

 

Time for 💇‍♂️

A post shared by Sasa Kovacevic (@sashakovacevic) on

Овој автомобил поседува најдобри перформанси и кожни седишта во црвена боја, додека стаклата се полу затемнети.

Парламентарни избори 2020